אצטרובל מדיה

פרסום על הצירים המרכזיים

הטריק פשוט. תחשבו רגע. אם מישהו היה מציע לכם שלט חוצות שרודף אחר הלקוחות שלכם. גאוני לא?! זה בדיוק מה שאנחנו עושים. במקום לפזר את הפרסום על שלטים לקחנו בעלות על הצירים המרכזיים בדיוק איפה שה Mass Marketחי ובועט והפכנו לחלק בלתי נפרד מהנוף. 

דוגמא – סתם לדוגמא, קווים 4/5 בת”א, חותכים את קו הים דרך שוק הכרמל, רחוב בן יהודה, דיזנגוף ובבלי – חלומו הרטוב של כל מתכן מדיה. קחו את הציר המרכזי ביותר בכל עיר ואנחנו שם ביג טיים. גם אתם יכולים להיות על הציר במקום להיתקע. 

קצת אחרי אגד ודן והרבה לפני רכבת ישראל, מוניות השירות הפכו לגורם השני הגדול בישראל המסיעים מידי יום למעלה 450,000 אנשים הנחשפים מקרוב למסרים הפרסומיים, החיצוניים והפנימיים ע”ג מושבי ראש ממותגים או מסכים אלקטרוניים. שלא לדבר על כל מיליוני זוגות העיניים (כן זה במיליונים) שצופות בשלט החי שלכם, בכל יום, בכל רגע, 24 שעות ביממה. 

למי זה מתאים?

בין אם אתה עסק מקומי המחפש פרסום ממוקד ואפקטיבי בקרבת בית העסק ובין אם אתה מחפש חשיפה אזורית בגוש דן ו/או ברמה הארצית, אנחנו יודעים להתאים פתרון בכל סדר גודל תקציב. מבין לקוחותינו: בנקים, חברות סלולר, חברות רכב, רשויות מקומיות, רשתות מזון, מכללות, אופנה, חדרי כושר ולייף סטייל, מוסדות תרבות ואמנות, מוסדות מהמגזר הראשון והשלישי ועוד. 

מילה מהשטח…

אם אתם לא רוצים להיות האחרונים שמגלים את היתרונות של המדיה הזו… אז למה אתם מחכים? תרימו טלפון או בעצם עזבו אל תבזבזו שיחה… לחצו על כפתור ה’צור קשר’ שלחו פרטים ואנו נתאים לכם פתרונות מדיה, במידת הצורך משולבים גרילה וקד”מ כולל שימוש במסכים אינטראקטיביים, ניידים ועוד … 

להתראות בצירים המרכזיים.

חשיפה על גבי

מוניות

נמצאים ב..

ערים

יותר מ...

נוסעים ביום

מעל

לקוחות

מה אנחנו עושים?

הלקוחות המרוצים שלנו

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!