משאית שקופה

בלוטת האצטרובל רואה דברים אחרת

עולם הפרסום, הולך ומשתנה כל הזמן ואנחנו אתו

הפרסום הקלאסי על שלטי חוצות, לפי כל המחקרים העדכניים, הולך ומאבד את האפקטיביות שלו ואנחנו נהיים עיוורים אליו. כן, בדיוק כמו לבאנרים באינטרנט. אנחנו עוברים אל מול שלט חוצות ולא באמת זוכרים מה ראינו, מה סיפרו לנו ומה ניסו למכור לנו בפרסומת שראינו.

מה גם שפריסת שלטי חוצות רחבה, היא יקרה וסטטית. איפה שנבחר לפרסם את השלט שלנו, רק מי שיעבור לידו ברגל או ברכב, יראה את המסר של המפרסם וייחשף אליו.

הפרסום שלכם בתנועה כל הזמן

אנחנו בפרסום בלוטת אצטרובל, מאמינים שפרסום בתנועה, הוא פרסום אפקטיבי, איכותי ומעניין.

במקום להתלבט בין פרסום שמרני על שלטי חוצות, או פרסום בדיגיטל, אפשר לבחור בדרך שלישית, מקורית ומעניינת וליצור באמצעותה קמפיינים פרסומיים מיוחדים שיגרמו לאנשים לעצור ולקרוא את המסר שלכם.

פרסום במשאית שקופה

דמיינו לכם את המוצר שלכם, מסתובב בכל העיר כשהוא נראה הכי טוב שיש. דמיינו לכם את המסר שאתם רוצים להעביר, מקבל חשיפה של אלפי אנשים בצורה אפקטיבית ומושכת את העין. אין צורך לדמיין, אלה בדיוק היתרונות של פרסום באמצעות משאית שקופה.

המשאית השקופה שלנו, היא כלי פרסומי מרהיב שבואו נודה על האמת, אנחנו באמת לא מבינים איך לא חשבו על זה קודם.

מה עושה המשאית השקופה שלנו?

המשאית השקופה שלנו, היא כלי פרסומי נייד, המאפשר לנו לייצר עבורכם קמפיינים מיוחדים, מסעות פרסום, פעילויות קד”מ ואירועים ניידים חווייתיים על גלגלים ובחשיפה רחבה.

המשאית מאפשרת לנו, להסתובב בכל עיר שתרצו, להגיע למקומות בהם אין שלטי חוצות בכלל ולחנות לבקשתכם ובהתאם לקהלי היעד ולקמפיין שלכם, בנקודות אסטרטגיות לפעילות, המתאימה למסר הפרסומי שלכם.

כמובן שאת המשאית השקופה שלנו, אפשר ורצוי לשלב בפעילות מיוחדת בתוך ומחוץ .למשאית, לקיים פעילויות הדרכה, מכירה, הצגת מוצרים, יצירת מיצגים, מופעים חיים ועוד.

תנו לנו לחשוב על הפרסום שלכם

המשאית השקופה שלנו, היא רק חלק ממגוון אפשרויות מגניבות, צעירות, חדשניות ומיוחדות שאנו יודעים ואוהבים להציע ללקוחות שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לבקש מאתנו להיות יצירתיים ולתת לאנשי הצוות המקצועיים שלנו, לעשות את הקסם שלנו, למותג שלכם.