עיטוף חיצוני

עיטוף חיצוני מלא ע”ג שטחים גדולים בגובה העיניים. העיטוף כולל את גב המונית ואת צידה הימיני הפונה למדרכה.
הפרסום פונה להולכי רגל במרכזי הערים ולנהגים בכבישים.

פרסום על גבי מוניות שירות – לא מאפשרות לנו להישאר אדישים אליהן

ערוץ פרסום חדש מאפשר כיום לבעלי עסקים להגיע בדיוק רב אל קהל היעד שלהם ממש ברגע שבו הם יוצאים מהבית, פרסום על גבי מוניות. כל אחד מאתנו נעזר מדי פעם בשירותי מוניות, בין אם מדובר לצורך נסיעה לעבודה או בדרך למסע קניות, פרסומות המוצבות בתוך המונית או מוטבעות על שטחה החיצוני תופסות את תשומת ליבנו ולא מאפשרות לנו להישאר אדישים אליהן.

שטח הפרסום ושטח המעטפת

פרסום על גבי מוניות עושה שימוש בשטח המעטפת של המונית, אם ניקח לדוגמא מונית מאחד הדגמים המסחריים, שטח הפרסום יכול לכלול עד למעלה מ – 10 מ”ר. שטח המעטפת החיצונית של המונית היא המקום האידיאלי לקמפיין פרסומי, תנועת המונית בכבישים חושפת את המסרים הפרסומיים לעוברים ושבים ולנהגים, הפרסום הוא בגובה העיניים, הוא קריא ומובן ולא ניתן להתעלם ממנו בקלות.

פרמטר המשפיע על איכות קמפיין הפרסום

פרמטר נוסף המשפיע על איכות קמפיין הפרסום על גבי המונית היא איכות העיטוף, העובדה שהמונית חשופה לתנאי מזג אוויר משתנים מחייבת שעיטוף המונית יעשה במקצועיות ותוך שימוש בחומרים איכותיים בדומה לחומר בו משתמשים בהדפסה על קנבס איכותי להנציח תמונות, העיטוף הוא למעשה מדבקות ויניל איכותיות בעלות עמידות לרטיבות, לחות וחום. פרסום המוטבע על מדבקה איכותית בצורה מקצועית יישאר חד לכל משך זמן פרסום הקמפיין. פרסום על גבי מוניות מציע חשיפה של למעלה ממיליון צפיות בחודש.

חברת אצטרובל מדיה מביאה אליכם את שיטת הפרסום של המאה עשרים ואחת

החברה מתמחה בפרסום על גבי מוניות. הפרסום כולל ליווי צמוד של צוות החברה משלב עיצוב הקמפיין הפרסומי ועד לניהול הקמפיין על גבי המוניות.

לפרסום על מוניות שירות חייגו: 03-5259933 או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר בלחיצה כאן!