24/7 שעות פעילות

מטרתו של כל מפרסם היא חשיפה מקסימלית של המסר הפרסומי אותו הוא מעונין להעביר, פרסום על גבי מוניות שירות מבטיח נראות מקסימלית בכל שעה ובכל יום. בכל רגע שבה מונית השירות מבצעת את מלאכתה מוצגת הפרסומת בפני אלפי העוברים והשבים שעל פניהם היא חולפת או אלו הישובים בתוך המונית. מדיה פרסומית זו היא המדיה היחידה בתנועה המציעה שעות פעילות רבות כל כך. חברת אצטרובל מדיה מתמחה בפרסום על גבי מוניות, החברה מביאה עמה ניסיון רב שנים בתחום תוך שמירה על סטנדרטי איכות מחמירים.

בולטות

מדיית הפרסום על גבי מוניות עושה שימוש בשטחי פרסום גדולים, שטחי הפרסום כוללים את כל חלקה החיצוני של המונית, החל ממכסה תא המטען, דרך דלתות הצד וכלה במכסה המנוע. מיקומם של שטחי הפרסום בגובה העיניים מבטיח כי הצופים בפרסום יראו אותו בצורה ברורה ומובנת וממרחק שאינו מקשה על הראיה. הבולטות הרבה של מדיה פרסומית זו אינה מאפשרת לרבים לחמוק ממנה שכן הבולטות הרבה מיד תופסת את העין. מדיה פרסומית זו מהווה אטרקציה בכבישי הארץ ובמרכזי הערים. חברת אצטרובל מדיה מתמחה בפרסום על גבי מוניות, החברה מביאה עמה ניסיון רב שנים בתחום תוך שמירה על איכות עבודה גבוהה.

דינאמיות ויצירתיות

מדיית הפרסום על גבי מוניות הינה מדיה דינאמית המאפשרת למפרסמים יצירתיות רבה. מדיה זו מתאימה לפעילות קד”מ, שטחי הפרסום הגדולים ומיקומם בגובה העיניים מביאים את המוצר אותו אנו מעוניינים לקדם עד ללקוח עצמו. המוצר והתוכן הפרסומי נראים בצורה ברורה לכל אחד המתבונן במונית. שטחי הפרסום הגדולים מאפשרים למפרסמים חופש רב ויצירתיות גבוהה בעיצוב הפרסומת. לדוגמא,  ניתן להשתמש במקביל בכל שטחי הפרסום שעל המונית בכדי להרכיב מסר פרסומי רב שלבי, ציון עובדה או שאלה בחלקה הקדמי של המונית כשהתשובה מתנוססת בחלקה האחורי. בשונה משיטות פרסום אחרות, מדיה פרסומית זו מביאה את הפרסומת ישירות אל קהל היעד, דוגמא מצוינת הם שלטי חוצות הממוקמים בנקודה אחת ולמעשה מחכים שעוברים ושבים יצפו בהם. במדיה פרסומית זו הפרסומת מגיעה אל הצופים לא משנה איפה הם נמצאים.

חשיפה בצירי תנועה קבועים

מדיית הפרסום על גבי מוניות מבטיחה חשיפה מקסימלית בצירי תנועה ראשיים. מפרסמים רבים הבינו את חשיבות הפרסום בצדי כבישים עמוסים, תעבורת המכוניות הגבוהה בצירים אלו מבטיחה חשיפה רבה לכל פרסומת. מדיית הפרסום על גבי מוניות חושפת את המוצר, השירות או המסר אותו רוצה המפרסם להעביר לאלפי נהגים בכל שעה ומדי יום. בשונה מפרסום על שלטי חוצות, פרסום על גבי מוניות הוא בגובה העיניים, כל נהג יכול לראות את הפרסומת בצורה ברורה וקריאה. פעמים רבות בוחרים הנהגים ליצור קשר עם המפרסם מיד לאחר הצפייה בפרסומת.

כדאיות - עלות מול תועלת

השיקול המרכזי בבחירת פלטפורמת פרסום הוא מספר החשיפות אותה מייצרת המדיה ביחס למחיר הנגבה עבורה, ביחס זה מנצחת מדיית הפרסום על גבי מוניות. פלטפורמה זו חושפת את הפרסום בפני מאות אלפי אנשים מדי יום, מאות אלפי אנשים הכוללים נהגים בכבישים ועוברי אורך בצדדיהם. פרסום על גבי מוניות שירות עושה שימוש בשטחי פרסום גדולים המאפשרים להציג את התוכן הפרסומי בצורה חדה וברורה, זוהי פלטפורמה דינאמית הנמצאת בתנועה מתמדת דרכה עובר המסר הפרסומי לאוכלוסיות רבות. חברת אצטרובל מדיה מציעה לבעלי עסקים חבילות פרסום על גבי מוניות במחירים כדאיים, החברה מביאה איתה ניסיון רב בשנים תוך שירות איכותי של לקוחותיה.

פרסום לקהל הרחב

פרסום על גבי מוניות תופס תאוצה כאשר יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את ייחודיותו בתעשיית הפרסום הענפה. פרסום לקהל הרחב יכול להיות פרסום סטאטי או דינאמי, דוגמאות לפרסום סטאטי הם מאות ואלפי שלטי החוצות בתל אביב או פשוט בכל מקום אפשרי. לוחות פרסום שאנו מחויבים לחלוף על פניהם כדי להבין מהו המסר אותו הם מבקשים להעביר. פרסום דינאמי הוא פרסום הנמצא בתנועה ואינו מחכה שלקוחות פוטנציאלים יגיעו אליו. פרסום על גבי מוניות יחשוף את קמפיין הפרסום לקהל הרחב תוך זמן קצר וביעילות מקסימלית.

פרסום לקהל השבוי

חברת אצטרובל מדיה מציעה לבעלי עסקים, חברות ומשרדים פלטפורמת פרסום ייחודית שלא ניתן להישאר אדיש למראה, פרסום על גבי מוניות. אחד החוקים הראשונים בעולם הפרסום הוא “שבה את קהל היעד שלך” שכן קהל שבוי הוא קהל המאזין באמת ובתמים למסר הפרסומי אותו אתם מעוניינים להעביר. חברת אצטרובל מדיה מביאה עמה ידע וניסיון רב בפרסום על גבי מוניות, הן פרסום חיצוני והן פרסום פנימי. בין לקוחות החברה ניתן למצוא עסקים רבים הנהנים מתעבורת לקוחות הולכת וגדלה מדי יום.

קצב חשיפה גבוה

התחרות הרבה בין פלטפורמות הפרסום הרבות סובבת בעיקרה סביב קצב החשיפה אותו מציעות פלטפורמות אלו, קצב חשיפה גבוה הוא חלומם של רבים המעוניינים למשוך לבית העסק כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. חברת אצטרובל מדיה מציעה לבעלי עסקים פלטפורמת פרסום ייחודית על גבי מוניות שירות ובתוכן. דמיינו לעצמכם שבכל חמש דקות יוצאת מונית מתחנת השירות אל יעדה, מוניות אלו המעוטרות בפרסומות הנצפות בכל יום על ידי אלפי אנשים בכל מקום בו הן חולפות. רתמו עוד היום את כוחה של פלטפורמת הפרסום לבית עסקכם והתוצאות לא יאחרו לבוא.

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם!