קירות, בילבורדים, מכוונים

מעוניינים למתג את עצמיכם בשלטי חוצות בתל אביב?
ברשותנו זיכיונות לשילוט במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ:
מכוונים, בילבורדים, מסכי טלוויזית חוצות ועוד.

חייגו: 03-525-9933 או השאירו פרטיכם בטופס הצור קשר בלחיצה כאן ונציגינו יענה בהקדם.

שלטי הפרסומות הסובבים אותנו עשו כברת דרך ארוכה מימי הפח, העץ והאמייל

שלטי החוצות בעיר תל אביב הם גדולים, מוארים ומשוכללים יותר מבעבר. שלט חוצות המוצב במקום הומה אדם ישיג את מטרות המפרסם, שלט כזה ייחשף לעיני מאות אלפי אנשים בחודש, שוב ושוב בכל שעה של היום.

תקנות הדרכים ושלטים בנתיבי איילון

תקנות הדרכים (שילוט) (שלטים בנתיבי איילון), התש”ע – 2009 קובע מספר תנאים להצבת שלטי חוצות ברחבי העיר תל אביב, חובה לקבל היתר להתקנת השלט על ידי הרשות המאשרת, הבניין או המתקן שעליו יותקן השלט הוקם כדין ולא מדובר במבנה לא חוקי, השטח שעליו מוצב השלט אינו שטח חקלאי, השלט אינו מהבהב או משנה את צבעו בפרק זמן של 24 שעות. שלט המוצב על גבי בניין חייב להורות על עסק או מפעל המצוי בבניין וגובה האותיות על השלט לא יעלה על 2.5 מטרים. שלט המותקן על קיר בניין לא יחסום חלונות, דלתות או פתחי מילוט, גובה המתקן שעליו מוצב השלט לא יעלה על גובה של 25 מטרים. חלק חשוב בתקן עוסק באופן התקנת השלט כשהוא מתוח או צמוד למבנה, מתקן או עמוד שעליו הוא מוצב. חשוב מאוד להתאים את המסר הפרסומי אל המקום בו מוצב השלט ואופי האוכלוסייה במקום, לדוגמא שלט של מותגי יוקרה מכיכר העיר לא ישיג את מטרתו עם יוצב באזורים מסוימים של העיר, בהתאמה יש להתאים את אזורי החשיפה של הקמפיין למוצר ולהציגו רק על שלטי חוצות באזורים אלו.

חברת אצטרובל מדיה מתמחה בפרסום על שלטי חוצות בעיר תל אביב

החברה מביאה איתה ידע וניסיון של שנים רבות תוך הקפדה על איכות הפרסומות ועמידה בכל התקנות הנדרשות. חברת אצטרובל מדיה ממחישה את חשיבות הבחירה בחברה מקצועית ובעלת ניסיון, חברה שתבטיח שהקמפיין הפרסומי שלכם ינוהל במקצועיות מתחילתו ועד סופו.